Valgresultater kommunalt, regionalt og nasjonalt

Innhold

Nå kan du finne de de ulike valgresultatene på våre valgsider.

Innvalgte bystyrerepresentanter 2019-2023

Arbeiderpartiet, innvalgt
Jon-Ivar Nygård
Siri Martinsen
Hege Dubec
Atle Ottesen
Mohamed Amaleti Abdi
Mohamed Saleban Warsame
Kari Agerup
Malin Krå Simonsen
Maria Dumitrascu Imrik
Haji Asif Husain
Simon Appelberg Laabak
Victor Kristiansen
Mohodin Omar Abdi
Hilde Sandmæl
Rune Fredriksen
Vidar Schei
Helene Saloua Apenes Matri
Dana Ghazi
Mona Mathisen

Vara:
Tina Bergstrøm
Guro Ellingsen Havrevold
Ole-Petter Jervel Hansen
Hanne Ellingsen
Jaran Berg
Nils Are Magerøy
Pål Richard Sandholtet
Ole Haabeth
Lloyd Gunnar Forbes
Anne Marit Godal
David Manoocher Tehrani
Svein Johnny Høiden
Regine Kim Lervik
Svein Erik Thorvaldsen
Kristian Flodin
Alf Reidar Olsen
Bodil Synnøve Werner
Therese Winther Antonsen
Lisa Margit Skaret
Caroline Andres
Lisbeth Sandbæk
Thor-Aage Solberg

Bymiljølista, innvalgt
Jonas Markus Qvale
Gøran Karlsen

Vara
Jørgen Søderberg Jansen
Mina Helene Hajian
Jørn Pedersen
Erika Nesteng
Jon-Andreas Seth Johansen

Fremskrittspartiet, innvalgt
Bjørnar Laabak
Anita Johanne Vik
Eva Kristin Andersen
Eddie Gjerløw
Leif Willy Eriksen
Ole Johan Hellås Lakselv
Bianca Klara Elise Skoglie Lal

Vara
Tor Bringa
Agnes Serine Antonsen Bossum
Kevin Lund Olsen
Carl Henrik Amundsen
Mina Berg
Pål Andre Olsen
Eva Charlotte Fredheim
Herman Grøm
David Åge Karlsen
Morten Henrik Frantzen

Høyre, innvalgt
Truls Velgaard
Anne Marte Frestad Andersen
Rita Holberg
Eivind Andre Leister
Arne Kim Sekkelsten
Gretha Evelin Thuen
Jorulf Elias Laabak
Aleksander Høymyr Abelsen

Vara
Knut Thomas Hareide-Larsen
Inger Christine Mulvad Apenes
Henriette Celine Støa Gaustad
Njål B. Kjølholdt Gustavsen
Caroline Grønli Andersen
Lars Petter Henrik Kuran
Tore Henrik Meberg-Hansen
Sissel Been-Larsen
Rune Grundekjøn
Anne Haug
Pål Porsmyr

Kristelig Folkeparti, innvalgt
Lino Egidio Lubiana
Kamilla Nandrup Pettersen

Vara
Morten Gjerløw Larsen
Kolbjørn Westberg
Constance Aarøy Thuv
Jens Espeland
Eivind Sandvik

Miljøpartiet De Grønne, innvalgt
Erik Skauen
Ida Irene Julsen
Carl Henning Aall
Margrete Kvalbein

Vara
Torill Frydenlund
Niklas Pettersen Mintorovitch
Gunhild Vigdisdatter
Kjetil Hafstad
Børre Fredheim
Sigrun Brustad Nilsen
Charlotte Lundestad Bråten

Pensjonistpartiet
Marianne Kristiansen
Frank Kristian Gunerius Bakken

Vara
Widar Zeiner Hansen
Hilde Irene Berg
Lisa Ågot Alise Brøndelsbo
Grete Kristiansen
Ingeliv Ellinor Flote

Rødt, innvalgt
Hannah Berg
Hermund Arntzen Dale
Dan Andre Syversen

Vara
Mathias Andre Sjøvold
Said Mohamed Ismail
Sol-Angelica Michelle Skipnes
Latoya Wang
Rune Bård Hansen
Emilie Bjerke Ugelstad

Senterpartiet, innvalgt
Elin Johanne Tvete
Hans Ek
Lise Thorsø Mohr

Vara
Hans Ingvald Røed
Ole Jørgen Forsetlund
Ellen Evenrød
Thor Erik Karstensen
Sverre Hjørnerød
Elin Halvorsrød Solerød

Sosialistisk Venstreparti, innvalgt
Camilla Sørensen Eidsvold
Silje Louise Jarild Waters

Vara
Abdul Sitar Hamid Shwany
Helga Aakre
Lars Erik Andreassen
Vian Ahmed Said Hama-Lawa
Annett Helén Evensen

Venstre, innvalgt
Trond Egil Svandal

Vara
Hanne Bonnevie-Svendsen
Tormod Andre Schei
Amelia Kristine Aune
Ståle Solberg

 

 

Sist oppdatert: 10. september 2019

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?