Min side Meld fra
Kontakt oss

Endelig ny dans- og sirkusforestilling

Det er tre år siden Kulturskolen i Fredrikstads danse- og sirkuselever sto på scenen. Nå er de klare med forestillingen As We Are Now.
kulturskolen_foto Espen Schei.png
 Bildet er fra en tidligere forestilling med kulturskolen (Foto: Espen Gresvik Schei)

Alle kulturskolens 230 elever på dans og sirkus deltar med klassisk ballett, jazzdans, samtidsdans, hip hop, barnedans, dansemix, barnesirkus og sirkus.

Tre år har gått siden vi sist hadde forestilling. Tre år siden alle våre elever på dans og sirkus fikk oppleve at det kilte i magen rett før de skulle ut på scenen. Nå skal vi føle det på ny. Endelig!

Nå kan vi igjen være nære. Vi kan utøve dans og sirkus, vi kan puste, vi kan lære og vi kan le; sammen! I samholdet med hverandre har vi øvd og kjent på entusiasmen, i fellesskap. Sammen har vi laget forestillingen «As We Are Now» og vi gleder oss til å vise den frem. 

Forestillingene skal være på Blå Grotte og billetter selges gjennom Fredrikstad Kino. 

Tirsdag 26. april kl 18
Onsdag 27. april kl 18
Torsdag 28. april kl 18

Sist oppdatert: 22. april 2022